Митрополит УГКЦ Ігор (Возьняк) став співголовою Ради Церков Львівщини

28.08.2023, 10:21
Католики
Митрополит УГКЦ Ігор (Возьняк) став співголовою Ради Церков Львівщини - фото 1
У Домі Франка у Львові 25 серпня відбулося третє засідання Львівської Ради Церков і релігійних організацій. За рішенням членів Ради новим співголовою обрали архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка).

Про це повідомляє "Твоє місто".

Згідно з розпорядженням начальника ЛОВА про Раду Церков, співголова, представник релігійної спільноти, переобирається щопівроку. До архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка) цю посаду обіймав митрополит Львівський ПЦУ Владика Макарій (Малетич).

Члени Ради обговорили залучення релігійних служителів до психологічної підтримки людей, які її потребують у зв’язку з повномасштабною російсько-українською війною. Йдеться, перш за все, про тих, хто звертається до координаційних офісів РВА з таким запитом – ВПО; людей, які під час війни втратили своїх близьких; людей, чиї близькі воюють, перебувають у полоні ворога або зникли безвісти.

Нагадаємо, що минулого року з нагоди свого 70-річчя архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ, владика Ігор (Возьняк) отримав відзнаку «Золотий герб міста Львова».