Митрополит УПЦ МП Лонгін (Михайло Жар) готовий прийняти всіх монахів Києво-Печерської лаври

24 березня, 13:38
Держава
Митрополит УПЦ МП Лонгін (Михайло Жар) готовий прийняти всіх монахів Києво-Печерської лаври - фото 1
Банченський Митрополит УПЦ МП Лонгін (Жар) каже, що його монастир прийме всіх монахів Києво-Печерської лаври. Він вважає, що влада “виганяє Бога з України, намагаючись вигнати ченців із Києво-Печерської лаври”.

Про це митрополит Лонгін заявив на своїй проповіді, повідомляє БукІнфо.

«Наша держава розпочала війну проти Бога, Церкви Божої та проти українського народу. Сьогодні вони хочуть виселити наших братів, ченців із лаври, Почаєва, із Києва. Вони знають де серце православ'я, вони знають де наша душа. Але нічого в них не вийде. Я б запропонував усім іти до Києво-Печерської лаври та захищати її. <…> Ви думаєте, що ми маємо тікати кудись? Ні, ви будете тікати від Господнього лиця. А ми бережемо свою святиню, свої лаври, церкви, слово українського православного народу», – зазначив митрополит Лонгін (Михайло Жар).

За словами Лонгіна, Банченський монастир прийме всіх монахів лаври, яким доведеться покинути свою обитель: «Мені дзвонили, питали, чи приймемо ми ченців із Києво-Печерської лаври у нашому монастирі. Завжди. Ми єдині у Христі всі. Ми не дамо образити нікого».

«Я не закликаю до війни. Я закликаю молитовно захистити нашу святиню, бо без неї ми не маємо життя. Церква – це наше життя, це наш кисень, це серце, і ми не віддамо Лавру. Ми нікуди не збираємось. Ви бажаєте з нами воювати? Будь ласка, у вас автомат, є зброя. У нас є Хрест Господній, є молитва, є піст і наш благочестивий, боголюбивий народ України православний. <...> Настав час трохи постраждати за Господа Бога, оскільки він страждав за нас», – закликав митрополит Лонгін.