Митрополита УПЦ МП Іонафана обміняли на військовополонених українських захисників, - ЗМІ

25 червня, 14:52
Суспільство
Митрополита УПЦ МП Іонафана обміняли на військовополонених українських захисників, - ЗМІ - фото 1
Митрополита УПЦ МП Іонафана (Єлецьких) у суботу, 22 червня, було доставлено до кордону з Білоруссю, де його передали представникам Росії.

Про це та інші подробиці обміну «Главком» дізнався з власних джерел у правоохоронних органах.

За словами інсайдера редакції, цінність Іонафана полягає у тому, що він пішов по обміну на декількох військовополонених українських захисників, котрі утримувалися у неволі в Росії.

Поінформований співбесідник зазначив, що митрополита Тульчинського і Брацлавського Української Православної Церкви Московського Патріархату конкретно хотіла забрати російська сторона. Зокрема, від Патріарха Російської Православної Церкви Кирила надійшло офіційне звернення, зазначив інсайдер.

Як повідомляла РІСУ, митрополит Тульчинський УПЦ МП Іонафан у вже у суботу взяв участь у Богослужінні у Свято-Духовому кафедральному соборі Мінська.

Нагадаємо, митрополита Іонафана засуджено до п'яти років позбавлення волі з конфіскацією майна за виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників.

Це рішення суду згодом підтвердив Вінницький апеляційний суд. 12 червня під час судового засідання митрополит Іонафан відмовився бути внесеним до списку на обмін військовополоненими.