«Московські попи – спонсори війни»: у Тернополі кілька сотень людей вийшли на протест проти УПЦ МП

«Московські попи – спонсори війни»: у Тернополі кілька сотень людей вийшли на протест проти УПЦ МП - фото 1
Кілька сотень активних тернополян зібралися біля входу у кафедральний собор Віри, Надії, Любові і матері їх Софії УПЦ МП, що на вулиці Коновальця у Тернополі.

Учасники протесту тримали плакати з написами: «Московські попи – спонсори війни», «Тут був ФСБшний піп», «Скільки ще українців повинно загинути, щоб ви перестали ходити в моспархат?», «Московський Патріархат вбиває». Про це повідомляє Soroka.ternopil.ua.

Тернополяни понад дві години стояли під входом у собор, а поодинокі представники МП лише мовчки споглядали за огорожею. Щоправда, кілька разів вони таки пригрозили протестувальникам «карою з небес».

Учасники акції співали Гімн України, пісню «Ой у лузі червона калина» та скандували «Геть московського попа».

Волонтерка Ольга Данченко, яка прийшла на протест, каже, московський патріархат – осередок орків у нашому місті.

«Московські попи – спонсори війни»: у Тернополі кілька сотень людей вийшли на протест проти УПЦ МП - фото 111910

"Ці люди сміливо говорять про те, що «цю війну ми заслужили». Також вони кажуть, що наші хлопці, у тому числі мій чоловік, «заслуговують на смерть». Вони не дають нам жити у вільній країні. Насправді цим попам тут нічого не належить. Ми прийшли сьогодні сюди, щоб сказати їм, що вони мають два варіанти – або переходити на бік України, або забиратися геть з нашої землі!"– наголосила Ольга Данченко.

Організатори зазначили, що акції продовжуватимуться й надалі.