• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Москвичі виступили проти будівництва мечеті. Пропонують мусульманам забиратися геть, - Саїд Ісмагілов...

Москвичі виступили проти будівництва мечеті. Пропонують мусульманам забиратися геть, - Саїд Ісмагілов

04.04.2023, 13:37
Світові
Москвичі виступили проти будівництва мечеті. Пропонують мусульманам забиратися геть, - Саїд Ісмагілов - фото 1
Москвичі активно виступають проти зведення у Косіно-Ухтомському районі їхнього міста мечеті Москви. Московським мусульманам відкритим текстом пропонують молитися вдома, або "валити у свої рідні місця".

Про це у себе на Фейсбуці написав колишній муфтій ДУМУ "Умма" Саїд Ісмагілов.

"На Росії потужно запалало з приводу будівництва мечеті в Москві. Напруження зросло більше, ніж у нас навколо виселення Московського Патріархату з Київо-Печерської лаври.

Дійшло до того, що російські військові окупанти, що воюють в Україні, погрожуючи зброєю, записали звернення до Московської влади з вимогою заборонити будівництво мечеті в Косіно-Ухтомському районі Москви", - зазначив він.

За словами Ісмагілова, російські православні християни почали масово скаржитися, погрожувати, і збиратися на мітинги вимагаючи не дозволити будувати мечеть.

"У Москві проживає понад 3 мільйони мусульман, і є всього 4 мечеті. Наприклад в Лондоні проживає понад 3,5 мільйона мусульман, а кількість мечетей сягає понад 60. Тому мусульмани в Москві в дні свят і моляться на вулицях в калюжах", - зауважив колишній муфтій.

"Найближчий такий двіж ви зможете спостерігати 21 квітня в день свята Рамадан-Байрам, коли мусульмани знову заполонять вулиці і будуть молитись на всіх прилеглих до чотирьох існуючих мечетей клаптиках землі прямо в калюжах. І щось я не чую обурення російських муфтіїв, які страшенно обурювались виселенням Московського Патріархату із лаври, бо стосовно мечетей ФСБ не надало методичок", - додав Саїд Ісмагілов.