Мусульмани будуть захищати Україну не лише молитвами, - муфтій Саїд Ісмагілов

03 лютого, 09:10
Інші конфесії
Мусульмани будуть захищати Україну не лише молитвами, - муфтій Саїд Ісмагілов - фото 1
Один з мусульманських духовних лідерів України Саїд Ісмагілов розповів, що журналісти іспанського телеканалу TVE, та каналу Sky News з Великої Британії сьогодні питали, чи будуть мусульмани захищати Україну, і чим будуть боронити від російської агресії.

“Будемо захищати Javelin, NLAW, нестримною люттю і молитвами. Молитвами – обов‘язково!” – відповів Ісмагілов. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Також він додав, що серед країн Європи лише в Україні мусульмани приймають активну участь в громадському житті та не відокремлюють себе від країни і її проблем. А в більшості європейських країн мусульмани є емігрантами, що лише нещодавно потрапили туди, слабо інтегровані в суспільство, і не відчувають єдності та відповідальності за державу. Тому іноземцям часто є цікавим феномен мусульман України.

Довідка

Шейх Саїд Ісмагілов — муфтій Духовного управління мусульман України “Умма”, один з мусульманських духовних лідерів України, Президент ВГО “Український центр ісламознавчих досліджень”, Голова мусульманської громади “Нур” міста Донецька, член Донецької міської громадської організації “Аль-Амаль”. Український вчений-ісламознавець, член Донецького обласного осередку Української асоціації релігієзнавців (УАР), член Правління Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, член Ради церков і релігійних організацій Донецької області, викладач богословських та релігієзнавчих дисциплін Українського ісламського університету (2001—2002), відомий громадський діяч.

Вважає своїм головним завданням виховувати мусульман України як невіддільну частину українського суспільства.