Мусульмани були представлені не в повному складі, - Сейран Арифов про зустріч ВРЦіРО з Папою Франциском

Мусульмани були представлені не в повному складі, - Сейран Арифов про зустріч ВРЦіРО з Папою Франциском - фото 1
Президент Конгресу мусульман України Сейран Арифов назвав надзвичайно важливою подією у релігійному житті України зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із Папою Римським. Проте на ній, за його словами, мусульмани були представлені не у повному складі.

Про це повідомляє Іслам в Україні.

— Цей крок дає можливість донести до релігійних і політичних лідерів західного світу інформацію про війну в Україні. І також добре, що у складі делегації — представники різних релігій. Але мусульмани були представлені не в повному складі, бо, як не дивно, голови двох великих духовних управлінь мусульман, ДУМУ «Умма» та ДУМ АР Крим, не входять до складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Мушу визнати, що мусульманських релігійних лідерів, що обстоюють проукраїнську позицію, на зустрічі не було.

На думку очільника Конгресу мусульман України, на таких зустрічах має бути представлене широке коло конфесій.

— Натомість там були люди, далекі від української громади мусульман. Ісламська умма України їх не делегувала, ба більше, не схвалювала їхнього представництва у Ватикані, — зауважив Сейран Арифов.

Нагадаємо, 24-26 січня 2023 року з ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відбувся візит її офіційної делегації до Ватикану. Центральною подією заходу стала зустріч делегації ВРЦіРО з Папою Римським Франциском.