На бунтівного схиігумена Сергія (Романова) поскаржилися в поліцію за "образу Путіна"

Православний фундаменталіст - фото 1
Православний фундаменталіст
На схиігумена Сергія (Романова), рішення про позбавлення сану якого прийняв 3 липня церковний суд Єкатеринбурзької єпархії РПЦ МП, подали заяву в поліцію за образу президента Росії.

Про це 6 липня "URA.RU" розповіла заявниця, що попросила не розкривати її дані, пише Портал «Credo.Press».

За словами 44-річної мешканки Єкатеринбурга, вона звернулася в правоохоронні органи, так як отець Сергій у своїх заявах «ображав президента Володимира Володимировича Путіна, а також поширював про нього недостовірні дані».

У своїй заяві жінка привела 10 висловлювань, які використовувалися в відеороликах колишнього схиєгумена і стосувалися глави Росії. При цьому заявниця зізналася, що "боїться помсти".

Представник Среднєуральского жіночого монастиря Всеволод Могутнє прокоментував подачу цієї заяви, підкресливши, що «отець Сергій ніколи не ставив собі за мету когось образити».

Нагадаємо, єпархіальний суд Єкатеринбурзької єпархії РПЦ 3 липня позбавив сану схиігумена Сергія (Романова) за відмову підкоритися церковній владі.

Раніше він разом із козаками з "Союзу добровольців Донбасу", які воювали на стороні окупантів на Донбасі, захопив Середньоуральський жіночий монастир.

Схиігумена Сергія називають духівником Наталії Поклонської – зрадниці України, яка після анексії Криму стала так званим прокурором на півострові, а згодом була обрана до російської Держдуми.

У монастирі також побили журналістів знімальної групи Ксенії Собчак, одному з них, Сергію Ерженкову, як стверджується, зламали руку.