На Черкащині голова ОТГ не допустив до храму митрополита Московського Патріархату

04 липня, 09:34
Суспільство
На Черкащині голова ОТГ не допустив до храму митрополита Московського Патріархату - фото 1
В селі Кононівка Драбівського благочиння Черкаської єпархії планувалася урочиста подія – Велике освячення храму святителя Миколая Чудотворця.

Про це пвідомляє Zmi.ck.

Як стверджує офіційний сайт УПЦ МП, вхід до новозбудованого храму парафіянам УПЦ МП та духовенству єпархії на чолі з митрополитом Черкаським і Канівським Феодосієм (Снігірьовим) перегородив голова Шрамківської ОТГ Анатолій Куля з групою підтримки.

Голова ОТГ вказав вірянам, що «під час воєнного стану заборонені будь-які масові заходи, в тому числі релігійні» та запропонував їм розходитися по домівках.

Релігійні активісти УПЦ МП викликали поліцію. На їхню думку, правоохоронці на чолі з майором Кошовим О.М., проявили бездіяльність. Поліцейські спокійно дивилися на сварку.

Ображена сторона пообіцяла подати відповідні заяви в прокуратуру, поліцію та Службу безпеки України про нібито порушення гарантованих Конституцією України прав.

Нагадаємо, митрополит Черкаський і Канівський УПЦ МП Феодосій (Снігірьов) 23 червня заклав капсулу у фундамент гімназії із згадкою про Кирила.