На честь Героя Олега Воробйова в УКУ започатковують стипендіальний фонд

28 червня, 17:30
Католики
На честь Героя Олега Воробйова в УКУ започатковують стипендіальний фонд - фото 1
За ініціативи Бізнес-школи УКУ та родини Героя Олега Воробйова, Український католицький університет відкриває іменний стипендіальний фонд на честь Героя. Олег Воробйов загинув на фронті 30 травня на війні з російським окупантом. Чин похорону відбувся 28 червня у Львові у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Джерело: УКУ

Зробити вашу пожертву ви можете за посиланням https://supporting.ucu.edu.ua/donate/?order=oleg_vorobyov.

Олег – учасник програми Master of Science in Technology Management Бізнес-школи УКУ, батько студентки філологічної програми УКУ Софії Воробйової. COO у The Spares Expert LtD, засновник курсу психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції «Щасливі разом». У Олега залишилися дружина Ольга, син Давид та донька Софія.

«Якби ви знали, як Олег радів, коли почав вчитися в Бізнес-школі УКУ, як чекав кожного модуля! Чесно кажучи, я і сама їх чекала, бо кожен раз Олег повертався з навчання з величезним захопленням і купою нових ідей. Ми ще довго обговорювали з ним те, що було на модулі, він розповідав кейси, показував відео, відразу мав купу ідей, де застосувати нові знання. З часом мені навіть почало здаватися, що і я наполовину навчаюся в бізнес-школі. Інколи ми могли півночі обговорювати якусь ідею, малювали плани на майбутнє… Але почалась війна… Дякуємо UCU Business School за чудову ініціативу, тепер в Українському католицькому університеті буде іменний стипендійний фонд імені Олега Воробйова. Завтра ми будемо прощатися з Олегом, просимо вас замість вінків і квітів долучитися до стипендійного фонду. Зробити вашу пожертву ви можете за посиланням https://supporting.ucu.edu.ua/donate/?order=oleg_vorobyov», – написала дружина Олега Ольга Воробйова на своїй Facebook-сторінці.

За словами проректорки Українського католицького університету Наталки Климовської, спільна ціль — зібрати 75 тисяч доларів у сталий фонд (ендаумент), який дозволить генерувати стипендію імені Олега Воробйова та відповідно покривати витрати на навчання студента/студентки в університеті щороку.

Олег Воробйов – фізик за освітою, кандидат фізико-математичних наук. Довгий час працював науковцем в Інституті фізики конденсованих систем НАН України. Реалізувавшись у сфері теоретичної фізики, Олег зайнявся громадською і творчою роботою. Був учасником АТО на Сході України. Після повернення з АТО разом із дружиною Олею Воробйовою, з якою виховував двоє дітей, заснував проєкт психологічної підтримки для сімей учасників АТО «Щасливі разом».

Олег Воробйов також відомий як учасник львівської музичного гурту «Riasni Drova Consort», відомого своїм експериментальним звучанням. Гурт виступав із концертами у Львові та в інших містах України, його записи були опубліковані на різних світових лейблах.

Воюючи на фронті, Олег писав: «Думаю ми проживаємо всі ці страждання і біль, щоб навчитися більшій емпатії, співчуттю і любові до ближніх і стати ближче до Бога. “Тіштеся з тими, хто тішиться, і плачте з отими, хто плаче!” (До Римлян 12:15). Сподіваюсь після цієї війни я і ми всі станемо більше відповідати цій цитаті».

«Війна забирає у нас найкращих. З Олегом ми познайомилися, коли він повернувся вперше з АТО. З того часу Олег був постійним і активним учасником нашої спільноти. Олег був прикладом для нас, як у любові до родини і України, які були у всіх його діях і словах, так і у вимогливості до себе та інших, в навчанні та бізнесі. Наша спільнота втратила відданого друга та підприємця, який міг би зробити величезний вклад у майбутнє наше та України», – каже Ярина Бойчук, СЕО Бізнес-школи УКУ.