На День Біблії у Херсоні представлено перше рукописне Святе Письмо

02.11.2021, 10:04
Культура
На День Біблії у Херсоні представлено перше рукописне Святе Письмо - фото 1
У Херсоні у приміщенні церкви ЄХБ “Голгофа” 31 жовтня відбувся традиційний захід – День Біблії. У ньому взяли участь священнослужителі різних християнських конфесій в Україні.

Про це повідомляє Слово про слово.

На святі, яке організувало Біблійне Товариство, була представлена Рукописна Біблія. Вона встановила три національні рекорди. У її переписуванні взяло участь понад 30 000 людей. Серед них: глави всіх Церков православного, католицького та протестантського віросповідання, чотири Президенти України, п’ять прем’єр-міністрів, три голови ВРУ, понад 200 нардепів, звичайні громадяни та наші воїни. Це найбільша рукописна книга в Україні, в якій зібрано найбільшу кількість почерків сучасних українців. Та попри величезну кількість сторінок, її все-таки вдалося зшити в один том.

На цьому святі також мав честь представляти працю перекладачів місії керівник ПБУ Роман Дячук, які трудяться над перекладом книг Біблії для ромів.

За словами Дячука у 2021 році Біблія вже повністю перекладена на 801 мову. 1500 мов отримали Новий Заповіт. На 3 500 мов ведеться переклад декількох розділів або книг, а ще 1200 мов очікують переклад хоча б одного вірша. На цей момент, вони вже завершили переклад Євангеліє від Луки для п’яти ромських діалектів в Україні. Та готується до виходу ще декілька книг Старого Заповіту.