На День Незалежності Росія готує провокацію за участі організації УПЦ МП «Миряни» – спецслужби

11 серпня, 10:35
Суспільство
На День Незалежності Росія готує провокацію за участі організації УПЦ МП «Миряни» – спецслужби - фото 1
На День Незалежності України російські спецслужби планують організувати акції протесту під стінами Верховної Ради, щоб дискредитувати законодавчий орган влади. Серед учасників – наближена до УПЦ МП організація «Миряни».

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на Громадське.

Народні депутати потрапили в епіцентр інформаційно-психологічної спецоперації (ІПСО) росії. Про це йдеться в матеріалах спецслужби, які нещодавно передали до парламенту, а Громадське отримало з власних джерел.

Службовці застерігають, що на День Незалежності України росіяни планують організувати акції протесту під стінами Верховної Ради, щоб дискредитувати законодавчий орган влади.

«24.08.2022 року в оточенні Верховної Ради ініціативна група громадян має намір організувати акцію протесту з вимогою відправити у зону бойових дій депутатів України та членів їхніх сімей. Відеоролик із вказаними закликами активно поширюється в соціальній мережі tiktok.com. Серед радикальних закликів — розстріляти депутатів», — йдеться у матеріалах, які спецслужба передала парламентарям.

У відеоролику згадується зареєстрована на сайті президента петиція. У ній авторка Аліна Олегівна Корчмагіна закликає відправити воювати депутатів, їхніх дружин і дітей. За інформацією спецслужби, Корчмагіна зареєстрована у місті Вовчанськ Харківської області, яке нині перебуває під окупацією. Раніше авторка петиції жодної громадської активності не проявляла, зазначають у спецслужбі.

Також у матеріалі йдеться про те, що до акції причетні представники так званих антивакцинаторів і наближена до УПЦ МП організація «Миряни».

Громадське звернулося до СБУ з питанням, чи є у служби безпеки інформація про можливі акції протесту біля парламенту 24 серпня. На запит отримали відповідь, що СБУ таких відомостей не має.