На Харківщині від обстрілів загинув пастор євангельських християн-баптистів

На Харківщині від обстрілів загинув пастор євангельських християн-баптистів - фото 1
Вісімнадцятого вересня трагічно загинув пастор церкви «Спасіння» смт Куп’янськ-Вузловий Євген Білоцерківський. У червні йому виповнився сорок один рік.

Пастор був ревним та відповідальним служителем. В обласному об’єднанні планували передати йому регіональне служіння, однак цьому завадила війна. Сумну новину повідомив Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів.

У 2019 році Євген Сергійович був рукопокладений на пресвітерське служіння.

18 вересня, коли Євген Білоцерківський вийшов на подвір’я попрацювати по господарству, загинув від уламка снаряду, що потрапив йому у серце. Наразі смт Куп’янськ-Вузловий сильно обстрілюють.

Дмитро Гончаров, голова Харківського ООЦ ЄХБ, розповідає, що Євген на тижні зателефонував йому та повідомив про те, що Куп’янськ-Вузловий потерпає від суцільних обстрілів. Однак служителі намагаються знаходити можливості для проведення молитовних зустрічей та богослужінь.

Церкву «Спасіння» смт Куп’янськ-Вузловий не встигли до війни офіційно зареєструвати і це їх врятувало від прямої небезпеки від окупантів. Адже за адресою сусідньої церкви у м. Куп’янськ, яка була зареєстрована, прийшли військові і зламавши двері, мали там розташування.

Брати і сестри з Куп’янська на той час уже там не збиралися. Вони під час окупації міста доєдналися до євангельської громади смт Куп’янськ-Вузловий і разом звершували служіння. Тут віруючі благовістили російським солдатам, провели хрещення та дитячий табір для 100 дітей.