На Харківщині знесли пам'ятник російському царю, встановлений "православною громадськістю"

На Харківщині знесли пам'ятник російському царю, встановлений "православною громадськістю" - фото 1
Пам'ятник російському імператору Алєксандру III знесли у селі Першотравневе (колишній Зміївський, укрупнений Чугуївський район). Також з постаменту зняли табличку з іменем російського президента, який віддав наказ захопити Україну.

Про це повідомив проект "Декомунізація. Україна", передає KHARKIV Today.

"Він зараз лежить біля постаменту. Проте, там залишилася табличка з іменем Путіна. Фото надіслали підписники", — написали автори проекту.

На табличці написано: "Памʼятник встановлений силами громадських організацій: Фонд "Відродження культурного надбання", харківська обласна громадська організація "Русь триєдина", за підтримки президента Російської федерації В. В. Путіна, православної громадськості Харкова.

Нагадаємо, памʼятник російському імператору Алєксандру III встановили у 2013 році до 400-річчя Дому Романових та 125-річчя порятунку царської родини при катастрофі потяга (30 жовтня 1888 року).

На відкритті памʼятника були присутні сьогоднішні зрадники — митрополит Ізюмський і Куп'янський Єлисей, який співпрацює з окупантами та керівник організації "Русь триєдина" Сергій Моісеєв, котрий їздить окупованою Харківщиною.

На Харківщині знесли пам'ятник російському царю, встановлений 'православною громадськістю' - фото 96726