На конкурс "Євробачення" у Кіпрі вибрали пісню, яка "вихваляє сатану". Люди обурились

03 березня, 08:50
Світові
На конкурс "Євробачення" у Кіпрі вибрали пісню, яка "вихваляє сатану". Люди обурились - фото 1
На адресу громадської телекомпанії Кіпру почали дзвонити невідомі з погрозами спалити будівлю.

Деяким громадянам Кіпру не сподобався вибір пісні для конкурсу "Євробачення" під назвою El Diablo (Диявол). Її виконує 26-річна співачка грецького походження Елена Цагріну.

Про це повідомляє Фокус з посиланням на видання Reporter.

Зокрема, деяким кіпріотам не сподобалися рядки пісні "Я віддала своє серце дияволу", в зв'язку з чим на телебачення стали надходити дзвінки з вимогами відкликати пісню з конкурсу.
Обурилася також кіпрська Асоціація теологів OELMEK. Організація вважає, що текст пісні "вихваляє сатану".

Митрополит Тамасоський і Орінійскій Ісая заявив, що "крім богохульства, пропагуються всілякі фізичні і емоційні пристрасті".

"Мені дуже шкода, але пісня, крім образи наших Богів і святих нашої віри, містить небезпечні послання для психічного здоров'я людей, особливо зараз, коли ми боремося з" дияволом "коронавируса", - йдеться в заяві Ісаї.

Крім того, на адресу громадської телекомпанії Кіпру почали дзвонити невідомі з погрозами спалити будівлю. А на вихідних невідомий чоловік увірвався в офіс і став ображати працівників телеканалу, повідомляє Associated Press. Його затримали, пред'явили звинувачення в порушенні громадського порядку і відпустили.