На Львівщині збудували шпиталь імені Івана Павла ІІ, де лікуватимуть місцевих мешканців і переселенців

15 лютого, 14:48
Суспільство
На Львівщині збудували шпиталь імені Івана Павла ІІ, де лікуватимуть місцевих мешканців і переселенців - фото 1
Поблизу Дрогобича благодійний фонд "Карітас Львів УГКЦ" завершив будівництво шпиталю, який розташований поряд з реабілітаційним центром для допомоги людям із залежностями.

Про це повідомили у Львівській ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Неподалік Дрогобича благодійний фонд "Карітас Львів УГКЦ" завершив будівництво 3-поверхової будівлі-шпиталю, який назвали на честь Івана Павла ІІ. Наразі першому поверсі вже отримують медичну та соціальну опіку 15 важкохворих та поранених осіб, які потребують медичної допомоги. На другому поверсі зовсім скоро розмістять хворих середнього ступеня тяжкості, а третій поверх – для тих, хто в змозі себе обслуговувати.

У фонді зазначили, що від початку повномасштабної війни забезпечили житлом та опікою приблизно 19 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та 15 осіб похилого віку. Оскільки кількість звернень є великою, але людей не було де їх розмістити, тому вирішили облаштувати шпиталь.

Згідно зі статистичними даними, у Дрогобицькому районі проживає близько 34 тисяч ВПО, з них близько 500 осіб мають інвалідність. Тож тільки в шпиталі вже задекларували 258 внутрішньо переміщених осіб похилого віку.

На території центру є 4 великих споруди, одна з яких – новозбудований шпиталь. У трьох інших розмістився Реабілітаційний центр "Назарет", де допомагають залежним від алкоголю, наркотиків та азартних ігор повернутись до повноцінного життя у сім’ї та суспільстві. Щодня з людьми працюють психологи, консультанти та духовні наставники, а пацієнти отримують консультування, реабілітацію, ресоціалізацію, живуть в терапевтичній спільноті, духовно відроджуються та проходять трудотерапію.