На міжнародному православному фестивалі у Білорусі збирають гроші для російської армії

18 вересня, 14:27
Світові
На міжнародному православному фестивалі у Білорусі збирають гроші для російської армії - фото 1
17 вересня у Барановичах розпочав роботу православний фестиваль «Радість». Організатор - Мінський Свято-Єлисаветинський монастир. У ньому беруть участь понад 30 храмів та монастирів із Білорусі, Росії, Сербії, Молдови, Чорногорії, Греції та Палестини.

Про це повідомляє «Наша Ніва» з посиланням на «Наш край».

Фестиваль проходить у самому центрі міста – біля ГДК. На відкритті фестивалю виступила одна з його організаторів — сестра Анастасія, на якій помічено георгіївську стрічку. Вона розповіла про заходи, що увійшли до програми. Але «особливий інтерес викликала інформація щодо організації допомоги Донбасу. Анастасію ще довго не відпускали: людям хотілося щось уточнити, поставити якісь особисті питання», - пише районка.

І додає, що «тема благодійності» (читай, допомоги російським військам) «проходить червоною ниткою через фестивальні заходи».

На міжнародному православному фестивалі у Білорусі збирають гроші для російської армії - фото 121311

«Так, 27 вересня у Будинку культури відбудеться благодійний концерт, кошти від якого будуть спрямовані на допомогу Донбасу. А будь-якого іншого часу роботи фестивалю можна підтримати братів-слов'ян, яким зараз важко, зробивши грошовий внесок, принісши прості, але дуже потрібні речі (для них тут поставили кошик і вивісили список необхідного) або просто написавши листа солдатам».