На Прикарпатті у дерев'яному храмі знайшли приховані чотири великі зображення тризубів
Як повідомив «Україна Інкогніта» Арсеній Ужитчак, який прислуговує у храмі, купол вівтарної частини здавна прикрашали 4 великі медальйони із зображеннями святих рівноапостольних князів Володимира та Ольги, святих Бориса і Гліба та архистратига Михаїла. Зображення були нанесені на листах фанери. Коли у процесі реставрації фанеру зняли, то виявилося, що під ними приховували великі тризуби.
«Їх, очевидно, намалював відомий іконописець з Перемишля Павло Запорізький, який розписував цей храм Божий у 1933-1934 рр., – каже Арсеній Ужитчак. – І це мали його попросити свідомі ключівські люди, які тоді були в селі та яким були дорогі наші національні символи. А потім прийшла російсько-комуністична влада і вони приховали тризуби. Але не стерли, не зшкребли, а зберегли, сподіваючись, що хтось колись їх виявить. А ті люди, які знали цю таємницю, померли, очевидно, ще на початках нашої Незалежности. І ось через 90 років це сталося: Тризубний мальований квартет більше не в забутті!»
Довідка. Дерев’яну церкву св. Параскеви у с. Великий Ключів збудував майстер Дмитро Баб’як. 21 серпня 1865 року її освятили. У 1869 році встановили новий іконостас, а у 1888 році вкрили стіни і дахи бляхою.
У 1933-1934 роках церква відновлена, тоді ж розписав її Петро Запорізький з Перемишля. Стіни над опасанням і восьмерики оббиті бляхою у 1990 році.
Дерев’яна дзвіниця розташована з північного сходу від церкви.
Для дзвіниці громада у 1934 році замовила в калуській ливарні Фельчинських дзвін вагою 410,5 кг.
(Громик В., Слободян В. Дерев’яні церкви Івано-Франківської області. – Львів, 2016. – С. 195.)