На Росії хочуть знести храм, бо його настоятель порівнює армію РФ із сатаною

29 травня, 11:24
Держава
На Росії хочуть знести храм, бо його настоятель порівнює армію РФ із сатаною - фото 1
Адміністрація Слов'янського міського поселення подала до суду позов про знесення Покровсько-Тихонівського храму у Слов'янську-на-Кубані Російської Православної Церкви (РосПЦ), яка перебуває перебуває в опозиції до РПЦ Московського Патріархату.

Про це повідомляє Тг-канал Христини проти війни.

У цій церкві проводить Богослужіння 87-річний архиєпископ РосПЦ Віктор (Пивоваров), який відкрито виступає проти війни.

В обґрунтуванні рішення вказано, що архиєпископ Віктор дав на території цього храму інтерв'ю «Новій Газеті Європа», в якому він нібито дискредитував російську армію.

На підставі цього адміністрація вимагає зобов'язати клірика самому знести храм власним коштом протягом тридцяти днів після набрання чинності судовим рішенням.

Судовий розгляд наразі триває і остаточного рішення суд не виніс.

На Росії хочуть знести храм, бо його настоятель порівнює армію РФ із сатаною - фото 135050

Раніше Слов'янський районний суд Краснодарського краю оштрафував архиєрея на 150 тисяч рублів за повторну дискредитацію російської армії. У своїй статті, опублікованій у блозі "Християнство сьогодні", священнослужитель назвав війну в Україні злом, а російських солдатів - подобою сатани.

У березні 2023 року його оштрафували на 40 тисяч рублів через проповідь, в якій він засудив війну. Восени того ж року у храмі у Слов'янську-на-Кубані, де служив, Пивоваров, пройшов обшук.