На росТБ пропонують "офіційно проголосити Зеленського антихристом"

На росТБ пропонують "офіційно проголосити Зеленського антихристом" - фото 1
Так, російські пропагандисти, які "вєщают" з екранів ТБ заявляють, що "Зеленський осатанів і його слід проголосити антихристом".

Про це повідомляє 24 канал.

"Я думаю, що православна Церква повинна проголосити Зеленського офіційним антихристом. Бо з релігійної точки зору він антихрист,"– висловив абсурдну заяву російський пропагандист Араік Степанян.

Він заявив, що кожен повинен забути прізвище Зеленський, адже "той уклав угоду з дияволом, і втілює в життя те, що заключив". На його думку, йде знищення православ'я.

Крім того, пропагандист ще згадав про шалену кількість пролитої української крові, яка, за його словами, результат дій антихриста-Зеленського. Степанян наголосив, що "його треба добити".

Ще наприкінці жовтня російські пропагандисти почали змінювати свою риторику про "спецоперацію" в Україні на релігійну. Майже одночасно заговорили про так звану "десатанізацію". Помічник секретаря Радбезу Росії Алєксей Павлов заявив, що в Україні нібито є "сотні чинних сект", тому варто провести "десатанізацію".

Також Павлов згадав осквернення поклінного хреста у Києві у 2015 році. За його словами, це буцімто було свідченням дій язичників та "церкви сатани". Прояви "сатанізму" Павлов бачить і у "закликах вбивати росіян". Він вважає, що всі ці "прояви" вітаються на державному рівні.

Потужним поштовхом до розвитку "сектантства" в Україні Павлов назвав Революцію Гідності 2013 – 2014 років, після якої українці начебто почали відмовлятися від "багатовікових традицій і цінностей" християнства, ісламу та юдаїзму. Він стверджує, що, використовуючи мережеві маніпуляції та психотехнології, нова влада перетворила Україну з держави на тоталітарну гіперсекту.

Як РІСУ інформувала, СБУ вже провела низку перевірок у приміщеннях УПЦ МП. Заходи проводяться для унеможливлення використання релігійних громад в якості осередку «русского міра» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів. Серед виявленого правоохоронцями – багато готівки, книжки ксенофобського змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії. У знайдених брошурах заперечується право України на незалежність, і наголошується, що Росію, Україну та Білорусь «нельзя разделить». У монастирях УПЦ МП виявлено також громадян з російськими паспортами.

СБУ опублікувала перелік осіб, які потрапили у «церковний список» санкцій РНБО, затверджені указом президента Володимира Зеленського.

За повідомленням СБУ, обмежувальні заходи щодо цих осіб запроваджуються строком на п’ять років і стосуватимуться блокування активів, обмеження торговельних операцій, блокування на виведення капіталів за межі України тощо. Крім того, усі вони позбавляються державних нагород України, а також інших форм відзначення.

Відтепер ці особи не зможуть набувати у власність земельні ділянки, приватизувати державне майно та права інтелектуальної власності.

СБУ запевняє, що продовжує комплексну роботу щодо захисту української державності і надалі викриватиме осіб, які загрожують суверенітету і територіальній цілісності України.