На Волині прихильники Московського Патріархату не пустили до храму труну із загиблим Героєм

12 лютого, 16:38
Суспільство
На Волині прихильники Московського Патріархату не пустили до храму труну із загиблим Героєм - фото 1
Громада села Діброва Підгайцівської громади 10 лютого проводжала в останню путь загиблого воїна Дмитра Слесарука. Однак відспівати Героя у церкві не вдалося - прихильники Московського Патріархату зачинили її, тож богослужіння за воїном провели у Ківерцях.

Про це на ФБ написав декан Успенського округу Луцького районного деканату протоієрей Андрій Мовчанюк, повдомляє сайт Волинської єпархії ПЦУ.

«Дорогі прихожани! Ви чуєте проповідь своїх священників. Чи сходиться їх слово з життям? Чи так Господь вчив? Чи до цього закликав? Чому храм у селі, в якому жив герой, зачинений? Скільки це буде тривати? Чому Україна як незалежна держава не може мати свою Церкву, як інші країни? Чому церква УПЦ МП забороняє своїх священиків, які перешли в ПЦУ, а єпархії на окупованих територіях, які перейшли в РПЦ під кривавого „патріарха“ Кирила, – ні? Скільки ще будемо служити москві?.. Хіба молодий воїн, цвіт нації, 27-річний герой не заслужив бути відспіваним у себе вдома [у своєму селі]? Хіба він для когось „не свій“?» – звернувся о. Андрій до прихильників Московського Патріархату в Діброві.