На Волині священик приєднався до ПЦУ. Громада залишилась в УПЦ МП

На Волині священик приєднався до ПЦУ. Громада залишилась в УПЦ МП - фото 1
Священнослужитель села Ворона Колодяжненської громади Ковельського району отець Анатолій Яцків приєднався до ПЦУ без громади. Він став першим священиком у Ковельському районі, який покинув Московський Патріархат.

Про це повідомив благочинний Голобського округу Православної Церкви України о. Андрій Сех, передає Волинська служба новин.

Священнослужитель Андрій Сех розповів журналістам, що отець Анатолій вирішив перейти до ПЦУ попри відсутність підтримки своєї громади:

«Громада не підтримала рішення перейти до ПЦУ, думки людей розділилася навпіл. А він долучився до нас, до Православної Церкви України. Владика Михаїл дасть йому призначення на парафію, наразі все уточнюється. Тож тепер він у нашому благочинні, отримає призначення від владики. Йти є куди, маємо громади, які попереходили».

Через рішення священика приєднатися до ПЦУ, у Московському Патріархаті його заборонили у священнослужінні «без права причастя Святих Христових Таїн».

До слова, раніше о. Анатолій Яцків став одним зі священиків, котрі підписалися під 10 запитаннями до Онуфрія щодо статусу УПЦ МП, вихід з РПЦ, засудження позиції російського Патріарха Кирила та ін. Відповідей на ці запитання досі немає.