Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками Міжнародного альянсу з питань свободи релігій

Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками Міжнародного альянсу з питань свободи релігій - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 7 червня у своїй резиденції – Митрополичому домі обговорив з делегацією Міжнародного альянсу з питань свободи релігій та віросповідань (IRFBA) низку актуальних питань.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Зокрема, йшлося про консолідацію зусиль задля забезпечення свободи релігії та віросповідання в контексті триваючої повномасштабної російської збройної агресії проти України. Окрім того, сторони обмінялися думками щодо жахливих воєнних злочинів російських загарбників, у тому числі пошкодження, руйнування і закриття храмів, вбивства українських священнослужителів, а також щодо фактів геноциду й екоциду.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і повноважний посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, заступник Голови Альянсу, посол з особливих доручень з питань Голокосту, міжрелігійного діалогу та свободи релігії МЗС Чеської Республіки Роберт Рехак, інші представники IRFBA, представник МЗС України Богдан Мовчан та заступник голови Управління зовнішніх церковних зав’язків ПЦУ митрополит Білоцерківський Євстратій.

«Очевидно, що агресор має бажання знищити нас як народ і націю, знищити саме поняття справедливості й міжнародного права. Тож ми захищаємо не лише нашу свободу, а й свободу усієї Європи. На цьому шляху українці засвідчили свою незламність та непохитність, тому Україна неодмінно досягне перемоги. Дякую за вашу підтримку, яка дає нам наснагу продовжувати справедливу боротьбу за наше право на існування», – зазначив під час зустрічі Митрополит Епіфаній.