Надання Томосу про автокефалію ПЦУ підтримують 45% українців

Надання Томосу про автокефалію ПЦУ підтримують 45% українців - фото 1
Сорок п'ять відсотків українців підтримують надання Томосу про автокефалію Православній церкві України, 31% байдуже і лише 19% не підтримують.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», повідомляє Укрінформ.

“45% опитаних підтримують надання Томосу про автокефалію Православній церкві України, 19% – не підтримують, для 31% – це байдуже”, - ідеться в даних дослідження.

Зазначається, що найбільша підтримка надання Томосу серед жителів Заходу і Центру, людей старшого віку, а також тих, хто відносить себе до греко-католиків та ПЦУ. Негативно, за даними дослідження, ставляться до надання Томосу виборці Опозиційної платформи, партій Мураєва і Шарія.

Опитування проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 23-25 липня 2021 року.

Аудиторія: населення України від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність - 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.