• Головна
  • Новини
  • Нарада в Аммані не матиме статусу синаксису і її учасники не будуть співслужити, - Патріарх Феофіл ІІІ...

Нарада в Аммані не матиме статусу синаксису і її учасники не будуть співслужити, - Патріарх Феофіл ІІІ

24.02.2020, 10:27

Зустріч в Аммані буде не офіційним синаксисом Предстоятелів чи Всеправославною нарадою, а неформальній «братської зустріччю», присвячену методології діалогу для вирішення актуальних проблем світового православ'я. Про це йдеться у другому листі Єрусалимського Патріарха Феофіла III всім Предстоятелів Помісних Церков

Зустріч в Аммані буде не офіційним синаксисом Предстоятелів чи Всеправославною нарадою, а неформальній «братської зустріччю», присвячену методології діалогу для вирішення актуальних проблем світового православ'я. Про це йдеться у другому листі Єрусалимського Патріарха Феофіла III до всіх Предстоятелів Помісних Церков, опублікованого на сайті "Еthnos .gr ", повідомляє "Портал-Credo.Ru".

Патріарх Феофіл ще раз закликає Предстоятелів прибути на зустріч в Амман, яка запланована на 25-27 лютого, хоча більшість з них в тій чи іншій формі відмовилися від неї.

Єрусалимський Патріарх наголошує, що зустрічі не носить офіційного характеру і не передбачає здійснення спільної Літургії.

Патріарх Феофіл повідомляє, що на зустрічі передбачається «розглянути методологію, яка буде використовуватися для досягнення спільної мети діалогу і примирення, щоб зберегти єдність в православній спільноті».

Нагадаємо, що недавно відмовився їхати на зустріч в Амман Патріарх Антіохійський, 21 лютого про свою неучасть заявили представники Болгарської Православної Церкві. Участь в зустрічі, крім Патріарха РПЦ Кирила, візьме Сербський Предстоятель. А Румунська і Польська Церкви відправлять в Амман делегацією єпископів.