• Головна
  • Новини
  • Католики
  • УГКЦ
  • "Наші священики на окупованих територіях, в містах облоги разом із народом переживають його болі, труднощі та страждання", - Глава УГКЦ...

"Наші священики на окупованих територіях, в містах облоги разом із народом переживають його болі, труднощі та страждання", - Глава УГКЦ

15 березня, 15:15
Католики
"Наші священики на окупованих територіях, в містах облоги разом із народом переживають його болі, труднощі та страждання", - Глава УГКЦ - фото 1
Незважаючи на ризики кожного, хто залишається в Україні, УГКЦ служить своєму народові. Церква є зі своїм народом. «Наші священики на окупованих територіях, в обложених містах разом із нашим народом переживають його болі, труднощі та страждання, проливають разом із ним сльози, разом із ним моляться. Наші парафії перетворилися на центри соціального служіння, де багато людей може отримати прихисток та засоби для існування», – відзначив Блаженніший Святослав у двадцятий день війни.

Предстоятель УГКЦ відзначив, що хоча вже аж двадцятий день війни, але Україна стоїть. Україна перемагає. Україна вірить. Вірить у Бога, у Його істину, у те, що Він з нами. «Бог є на боці тих, хто став жертвою несправедливої агресії. Ми віримо, що сам Господь терпить у тілі нашого народу», – сказав Глава Церкви.

Блаженніший Святослав відзначив, що цієї ночі знову палали наші міста, палав наш Київ. Загинули люди. Російські бомби падали на голови мирних жителів, які намагалися спокійно відпочивати.

Патріарх Святослав дивитися, як йому гірко, як до наших парафій щодня за шматочком хліба приходять старші люди: дідусі, бабусі, яким так важко у їхніх немочах. «І я собі думаю: скільки їх сьогодні є покинутими, залишеними самотніми у квартирах, найбільш наражених на російські бомби?!», – додав він.

Він вкотре звернувся до могутніх світу цього: «Не будьте сторонніми спостерігачами болю і горя України. Не дивіться лише по телевізору, як нас убивають. Робіть щось! Зробіть усе, щоб зупинити цю війну, яка є раною всього людства».

Глава УГКЦ закликав українців молитися за військо: "Заохочую кожного з вас хоча б раз на день помолитися «Отче наш» і «Богородице Діво» за наших дівчат і хлопців, які сьогодні вмирають за Україну, проливають свою кров".