Наслідки російської агресії в Україні – тема осінньої асамблеї COMECE в Брюсселі

28.09.2022, 10:15
Світові
Наслідки російської агресії в Україні – тема осінньої асамблеї COMECE в Брюсселі - фото 1
З 12 по 14 жовтня 2022 року в Брюсселі відбудеться осіння пленарна асамблея Комісії єпископатів ЄС (COMECE).

Делегати єпископських конференцій Європейського союзу обговорять суспільно-економічні та геополітичні наслідки російського вторгнення в Україну, з особливим наголосом на енергетичній кризі, передає КМЦ.

В актуальному контексті російського військової агресії проти України єпископи проаналізують різні наслідки війни, готуючи пропозиції від Комісії для політики Європейського Союзу на підтримку миру та справедливості в Європі та світі. Асамблея стане для делегатів нагодою обмінятися думками щодо триваючої енергетичної кризи, зокрема, її геополітичного, суспільно-економічного та екологічного вимірів.

Особливу увагу єрархи звернуть також на становище численних біженців, які прибули до їхніх країн, рятуючись від війни, та на становище економічно найуразливіших людей, яким важко задовольнити свої першочергові потреби через подорожчання енергоресурсів і сировини.

Програмою передбачено також Святу Месу за Європу, яку буде зершено в храмі Пресвятої Богородиці des-Victoires-au-Sablon в історичному центрі Брюсселя. Її співслужитимуть єпископи-делегати 27 країн-членів Європейського Союзу.