• Головна
  • Новини
  • Не будьте байдужі: залишилося зібрати 90 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ...

Не будьте байдужі: залишилося зібрати 90 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ

28 вересня, 10:45
Не будьте байдужі: залишилося зібрати 90 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ - фото 1
Ще майже 100 тис. грн. винна редакція РІСУ фірмі-розробнику нового порталу. За серпень-вересень ми зібрали 8000 грн. пожертв від наших читачів, залишилося зібрати трохи понад 90 тис. грн. Ми хочемо назбирати всю суму і розрахуватися з боргом до 1 листопада 2022 року.

Як ми писали на початку лютого, нам тоді було потрібно зібрати понад 210 тис. грн. Ми планували це зробити до 1 травня 2022 р., зробили невелику оплату. Але розпочалася нова стадія російської агресії і кількість пожертв суттєво зменшилася.

Завдяки лише декільком доброчинцям вдалося зібрати 100 тис. грн. у червні-липні 2022 р., за що їм особлива подяка. І ми перерахували цю суму на рахунок фірми-розробника.

Так, звісно, в умовах війни (та всіх її соціально-економічних наслідках) і необхідності першочергової підтримки наших захисників, шукати кошти на медіа важко. Але хочемо нагадати, що війна йде не лише на бойовому фронті — вона від початку, а навіть раніше почалася на інформаційному, як гібридна війна. Пропаганда ідеології "русского міра" триває віддавна і ми про різні її форми, процеси інформували і застерігали давно. Зрештою, для цього і було засновано у 2001 році редакцію РІСУ: щоби об'єктивно представляти ситуацію у релігійній царині України та протистояти інформаційним фейкам і маніпуляціям, у першу чергу кремлівським.

Нині об'єм такої роботи і поле для втілення місії РІСУ суттєво збільшилися. Але наші можливості суттєво обмежені зобов'язаннями якнайшвидше розрахуватися за понад дворічний борг перед фірмою-розробником сайту (нагадаємо, 2 червня минуло два роки, як новий сайт risu.ua був запущений), яка ласкаво свого часу погодилася його зробити у кредит.

Звертаємося до наших читачів з проханням допомогти зібрати необхідні 90 тис. грн.

До речі, наші читачі можуть зробити пожертву не лише на сайт, а/або й підтримати наші проекти:

або зробити пожертву на гонорари на певні теми чи для конкретних авторів (зазначте яких), чи для редакції загалом.

Це зробити доволі просто за цим посиланням: risu.ua/donation

Збірка на новий сайт у МОНОбанку

Не будьте байдужі: залишилося зібрати 90 тис. грн на оплату за новий портал РІСУ - фото 101121

 

І хай не збідніють ті, хто жертвують на РІСУ!