• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Президенту Чорногорії просербський експерт погрожує імпічментом через Сербську Православну Церкву...

Президенту Чорногорії просербський експерт погрожує імпічментом через Сербську Православну Церкву

21 січня, 14:03
Світові
Рішення більшості чорногорських парламентаріїв по другому разу проголосувати за зміни і доповнення в закон про свободу віросповідання повинно зупинити обструкцію, яку президент країни Міло Джуканович намагається проводити після того, як очолювана ним Демократична партія соціалістів втратила контроль над парламентом.

Таку думку в інтерв'ю ІА "REGNUM" висловив 21 січня голова координаційної ради Російсько-балканського центру народної дипломатії Любомир Радінович, повідомляє Credo.press.

Як повідомлялося раніше, в кінці грудня парламент країни вже проголосував за зміни і доповнення закону про свободу віросповідання, який, за твердженням Сербського Gатріархату, зачіпав його майнові інтереси в Чорногорії. Міло Джуканович відмовився підписати поправки через те, що в ході голосування були допущені порушення процедури, і повернув його на повторний розгляд до парламенту. Чорногорські парламентарії 20 січня ще раз проголосували за зміни і доповнення в закон.

«Якби Джуканович в черговий раз відмовився підписати згаданий закон, він порушив би конституцію країни і цим відкрив би дорогу до власного імпічменту», - вважає Радінович.

На думку просербського експерта, незважаючи на те, що політична ситуація в Чорногорії досить напружена, президент не зважиться на такий ризик і, швидше за все, підпише то, за що проголосували депутати.