• Головна
  • Новини
  • «Нехай Різдво Христове принесе мир Україні», – Різдвяне послання Папи Франциска Urbi et Orbi...

«Нехай Різдво Христове принесе мир Україні», – Різдвяне послання Папи Франциска Urbi et Orbi

25.12.2015, 14:06
«Нехай Різдво Христове принесе мир Україні», – Різдвяне послання Папи Франциска Urbi et Orbi - фото 1

«Там, де народжується Бог, там народжується надія: Він приносить надію. Де народжується Бог, там народжується мир. А де народжується мир, там вже немає місця для ненависті та війни», – такі слова сьогодні Папа Франциск виголосив у Ватикані у своєму щорічному різдвяному посланні Urbi et Orbi.

«Там, де народжується Бог, там народжується надія: Він приносить надію. Де народжується Бог, там народжується мир. А де народжується мир, там вже немає місця для ненависті та війни»,  – такі слова сьогодні Папа Франциск виголосив у Ватикані у своєму щорічному  різдвяному Посланні Urbi et Orbi.

Папа_послання.jpg

Папа зосередив увагу на тих країнах, де тривають військові конфлікти. Мова йшла і про Україну.

«Нехай Різдво принесе мир також Україні, подасть полегшення тим, які страждають від наслідків конфлікту, та надихне готовність довести до сповнення підписані угоди, щоб відновити згоду в усій країні», – виголосив Папа Франциск.

Він також побажав відновлення діалогу та порозуміння ізраїльтянам і палестинцям. Папа попросив у Господа, щоб порозуміння, досягнене в лоні ООН, змогло якнайшвидше втишити гуркіт зброї у Сирії та виправити важке гуманітарне становище виснаженого населення. Однаково невідкладним, за словами Понтифіка, є те, щоб таку саму підтримку знайшла угода щодо Лівії, аби були подолані важкі поділи та насильство, що терзають країну. Нехай увага всієї міжнародної спільноти буде однодушно звернена на те, щоб припинити жорстокості, які у згаданих країнах, а також в Іраку, Ємені та Субсахарській Африці досі спричиняють численні жертви, завдаючи великих страждань, не щадячи навіть історичної та культурної спадщини цілих народів. Думка Папи лине також до тих, які постраждали від жорстоких терактів, зокрема, нещодавніх кровопролить, що трапилися у небі Єгипту, у Бейруті, Парижі, Бамако й Тунісі, Конго, Бурунді та Південного Судану.

«Нехай же Дитятко Ісус дарує сили й розраду нашим братам і сестрам, переслідуваним задля віри в багатьох частинах світу. Це наші сучасні мученики. Просимо миру і згоди для дорогих народів Нехай радість цього дня просвітить зусилля колумбійського народу, щоби він, натхнений надією, і надалі заанґажовано прямував до бажаного миру. Там, де народжується Бог, родиться надія; а де народжується надія, там люди наново віднаходять свою гідність», – наголосив у посланні Папа Франциск.