Невідомі намагалися підірвати автомобіль російського православного олігарха Малофєєва

06 березня, 13:00
Світові
Невідомі намагалися підірвати автомобіль російського православного олігарха Малофєєва - фото 1
На російського православного олігарха, голову групи компанії «Царьград», спонсора окупації Донбасу і Криму Костянтина Малофєєва нібито невідомі намагалися вчинити замах.

Про це повідомляє Главком з посиланням на росЗМІ.

У Росії заявили, що замах на Малофєєва нібито готувався «за тією ж схемою, яка була використана при вбивстві Дарії Дугіної», тобто під його авто хотіли закласти бомбу.

В організації запланованого підриву звинувачують засновника «Російського добровольчого корпусу» Дениса Нікітіна (Капустіна), який воює в Україні.

Звинувачення у підготовці замаху на Малофєєва Нікітін наразі не коментував. Сам Малофєєв сказав, що не постраждав, і заявив, що "ніякі погрози не вплинуть на його патріотичну позицію".

Як відомо, Костянтин Малофєєв - засновник телеканалу «Царгород». У 2014 році він організував в Україні паломництво Дарів волхвів.

Безпекою цінної реліквії керував Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом "Стрєлков". Також у склад делегації входив Олег Лебедєв - член партії "Єдина Росія", колишній "афганець" і керівник обласних організацій бойових мистецтв.

Читайте також:

У Кремлі істерика через конфіскацію майна православного олігарха у США