Невідомі побили охоронця Ісламського культурного центру Харкова

За свідченням керівника Ісламського культурного центру Харкова шейха Шаді Отмана, 27 вересня  о 02:00 ночі група невідомих людей в цивільному одязі, які прибули на трьох автівках, вчинили побиття охоронця Ісламського культурного центру (ІКЦ) міста Харкова

Про це повідомив муфтій Духовного управління мусульман України "УММА" шейх Саід Ісмагілов у своєму Facebook.

За його словами, "один із невідомив показав якесь посвідчення охоронцю та заявив, що він є співробітником СБУ з вимогою негайно відкрити приміщення".

"Метою візиту "нічні гості" назвали підтоплення водою поверху нижче. Проникнувши до примішення вони почали погрожувати охоронцю, питали в нього, чому він у "чурок" працює охоронцем (що, вочевидь, є неповагою за національною та релігійною ознакою), після чого завдали йому побої прямо в Ісламському культурному центрі, та погрожуючи, що вранці до ІКЦ приїдуть з обшуком, вони залишили приміщення", – написав Ісмагілов.

Він уточнив, що керівник Ісламського культурного центру вже повідомив Національну поліцію, та готує відповідні заяви до правоохоронних органів України, "щоб компетентні органи з‘ясували, чи дійсно співробітник Служби безпеки України є причетним до проникнення вночі до ІКЦ та побиття охоронця культової споруди, чи це аферист, що таким чином дискредитує державну структуру".

"З боку Духовного управління ми проінформуємо про випадок правозахисні організації", – написав Саїд Ісмагілов.

Невідомі побили охоронця Ісламського культурного центру Харкова - фото 59183