Невідомий розтрощив вітраж найвідомішого російського собору в Європі
Про це пишуть росЗМІ.
«Близько опівночі невідомий проник у двір храму та з особливою жорстокістю розбив історичний вітраж, якому майже 160 років. Після численних спроб йому вдалося проникнути усередину собору. Потім він намагався увійти у вівтар», – йдеться у заяві керівництва собору.
Зазначається, що служба безпеки та місцева поліція змогли затримати підозрюваного. Подробиць щодо його особи та мотивів злочину не наводиться, розслідування інциденту триває. За словами керівництва, це не перший випадок вандалізму історія собору.
Хрестовоздвиженський собор у Женеві – кафедральний собор Європейської єпархії Російської Православної Церкви Закордоном (РПЦЗ). Побудований в XIX столітті собор вважається одним із найвідоміших храмів Російської Православної Церкви в Європі. Він розташований неподалік центру Женеви і відомий історичними вітражами та характерними золотими куполами.