Ні слова про Московський Патріархат. Колишня «міністерка релігій» звернулася до наступника

22.12.2022, 13:06
Держава
Ні слова про Московський Патріархат. Колишня «міністерка релігій» звернулася до наступника - фото 1
Екс-голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олена Богдан звернулася до свого наступника Віктора Єленського з ключовим проханням: «зберегти задекларовані цінності ДЕСС».

Водночас Богдан, яку звинувачували у підтримці Російської Православної Церкви в Україні, жодним словом не згадала про боротьбу із Московським Патріархатрм, повідомляє видання Главком.

«До новопризначеного Віктора Єленського є одне ключове прохання: зберегти задекларовані на сайті місію та цінності ДЕСС у їхньому практичному втіленні. Усе інше похідне від цього», – написала Богдан у Facebook.

Богдан заявила про роботу в умовах «шаленого опору деяких осіб».

«Сьогодні це функціональний орган держвлади, попри всі перешкоди цих років ‒ шалений опір деяких осіб, пандемію, війну. Дякую всім, хто долучилися до того, що 2,5 роки в Україні була прозора державна структура з повагою до верховенства права й водночас із людяним ставленням ‒ це цінували ті, хто, маючи прямий контакт з ДЕСС, хотіли від держоргану чесності, компетентності та цінування гідності кожної людини. За збереження такої атмосфери щиро вболіваю».