Блог Юрія Чорноморця_image

Блог Юрія Чорноморця

Пані Олена Богдан знову озвучила темники від Паші Мерседеса і Данілевича

27.11.2022, 11:15
Пані Олена Богдан знову озвучила темники від Паші Мерседеса і Данілевича - фото 1
«Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Олена Богдан в інтерв’ю Фактам ICTV розповіла, що кількість священнослужителів УПЦ, проти яких тривають слідчі дії, становлять менше ніж 1% від загальної кількості кліриків.»

Тобто ідея полягає у тому, що колабораціонізму і злочинів взагалі не було, бо їх мало? Сорі, чому в інших релігійних організаціях не стоїть проблеми скільки у них колаборантів – менше 1% чи менше 0,1%??

Далі пані Олена Богдан розповіла, що УПЦ від 27 травня не має ніякого відношення до РПЦ, бо є новий статут нібито без згадок РПЦ – це не так! І нібито важливо, що у листі до неї Онуфрій запевнив, що тепер УПЦ самостійна. Сорі, але ж є новий лист, де Онуфрій вже пише, що він єдиний із світовим православ’ям через РПЦ.

І далі, пані Богдан мала б знати, що якщо Церква стає самостійною, то направляє іншим помісним церквам особливі листи з повідомленням про це – «мирні листи». Ніхто нікому нічого не написав, тобто як і відомо із листів голови ОВЦС УПЦ митрополита Чернівецького Мелетія, що оприлюднені після обшуків, УПЦ визнає, що залишається в РПЦ і про це пише в офіційних листах, а не про власну самостійність.

Лист, знайдений у митр. Мелетія під час обшуку СБУ - фото 103407
Лист, знайдений у митр. Мелетія під час обшуку СБУ

 

Пані Богдан нарешті визнала, що якщо було б доведено систематичну роботу УПЦ проти України в колабораціонізмі чи інформаційній роботі проти України, то УПЦ МП треба було б розпустити. Нарешті, не пройшло і ста років, як очевидна для всіх річ стала очевидною і для пані Олени. І таки відкриємо секрет Полішинеля, який знають вже всі, окрім голови ДЕСС – органу, який мав би надавати державі експертну думку в області релігійної політики! – УПЦ таки дійсно вела систематичну інформаційну війну проти України і таки УПЦ - це єдина релігійна організація, представники якої від самого керівництва мали такі зв’язки з церковною та державною владою в країні агресорі, які були колабораціонізмом. І сьогодні УПЦ оголошує колаборантів героями, а не міряє скільки з них все таки винні – за логікою УПЦ ніхто не винний.

Після таких інтерв’ю розумієш, чому в Україні був можливий голодомор. Тому що були такі люди, яким навіть війни та всім очевидні явні злочини все одно не були причиною для повного розриву з Москвою і які продовжували на чорне говорити біле або «не все так однозначно».

Нагадаю всім, що за всі ці намагання бути адвокатом московських колаборантів у рясах Олена Богдана і Ко отримують прекрасні заробітні плати по 50 тисяч, виписують самі собі премії, і взагалі ні в чому собі не відмовлять. Нажаль, цих людей навіть війна не навчила нічому.

Сковорода сказав би: такій покажи як посеред храму хлопчика зарізали та їдіть – і а вона скаже «це теж релігія, і ми будемо захищати і цих канібалів та їх право на вбивство». Не бачу ніякої різниці між тим, щоб після всіх подій останніх днів бути адвокатом УПЦ МП і бути адвокатом канібалів. Взагалі ніякої. Дивно мені, що адвокатом московитів є український держслужбовець. Краще б вона залишалася викладачем. Не було б зараз так соромно за те, що вона релігієзнавець і що вона з Могилянки. Це суцільний треш і позор, гірше Пескова, який, до речі, визнавав, що в Лаврі обшуки були у діячів РПЦ.

Ну, і як виявилося і в останньому листі Онуфрія до Богдан, і у документах ОВЦС УПЦ керівництво УПЦ визнає належність до РПЦ, треба просто елементарно розуміти, що самн там написано. Тоді на ТВ не буде московських темників від українських держчиновників.

Останні новини