Нового Предстоятеля УПЦ (МП) обиратиме 13 серпня

07.07.2014, 16:28
Священний Синод УПЦ (МП), який відбувся 7 липня у Києві одразу ж після похорон Митрополита Володимира, визначився із датою обрання нового Предстоятеля. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП).

Священний Синод УПЦ (МП), який відбувся 7 липня у Києві одразу ж після похорон Митрополита Володимира, визначився із датою обрання нового Предстоятеля.Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП).

Учасники Синоду, зокрема, ухвалили скликати Собор єпископів Української Православної Церкви (Московського Патріархату) у Києві 13 серпня 2014 року.

Священний Синод УПЦ (МП) також висловив подяку Предстоятелям Церков: Константинопольської, Єрусалимської, Грузинської, Сербської, Польської та Американської Помісних Православних Церков за прибуття до Києва їхніх представників.

Окремо єпископи УПЦ (МП) подякували Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу «за співчуття і молитви з приводу смерті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та направлення для участі в похованні Предстоятеля Української Православної Церкви свого представника».