Очільник ПЦУ освятив столичний Центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю

20 травня, 14:11
Православні
Очільник ПЦУ освятив столичний Центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю - фото 1
Митрополит ПЦУ Епіфаній 19 травня 2023 року, на запрошення директора пані Вероніки Безлер, відвідав Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю Оболонського району міста Києва.

Пресслужба ПЦУ повідомляє, що Митрополита Епіфанія супроводжував заступник голови Синодального управління соціального служіння та благодійності ПЦУ «Елеос-Україна» протоієрей Сергій Дмитрієв.

У заході також взяли участь голова Оболонської районної державної адміністрації Кирило Фесик, народний депутат України пані Юлія Гришина, співробітники закладу, батьки та гості.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви звершив Чин освячення приміщень центру, переглянув виступ маленьких пацієнтів, поспілкувався з дітками, які мають особливі потреби, та разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Тобіасом Тибергом передав для потреб установи матеріальну допомогу, зібрану християнами Швеції у співпраці з «Елеос-Україна».

Очільник ПЦУ освятив столичний Центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю - фото 114708

Він привітав усіх з відкриттям такого необхідного реабілітаційного центру та сказав про важливість добрих справ і допомоги ближнім, а тим паче дітям з інвалідністю. Зі свого боку Тобіас Тиберг зазначив про повну підтримку України з боку Швеції, в контексті чого Предстоятель ПЦУ висловив сподівання на продовження плідної співпраці задля блага тих, хто цього особливо потребує.

На згадку про цю зустріч дітки подарували Митрополиту Епіфанію вироби, які зробили власноруч: картину, браслет та птаха, який символізує Україну.