Очільник єпископату в США розповів про візит кардинала Дзуппі до Вашингтону

22.07.2023, 15:16
Католики
Очільник єпископату в США розповів про візит кардинала Дзуппі до Вашингтону - фото 1
В інтерв’ю для ватиканських медіа архиєпископ Тімоті Брольйо, Голова Єпископської Конференції країни, поділився своїми думками про нещодавній візит кардинала Маттео Дзуппі до Вашингтону.

Про це пише Vatican News.

Архиєпископ Брольйо підкреслив, що метою цього візиту не було посередництво, а прагнення зрозуміти, який внесок може зробити Святий Престол у припинення війни в Україні. «Церква зосереджується на тому, що ми робимо найкраще, а це, звичайно, гуманітарна допомога, і саме на цьому була сконцентрована основна увага кардинала Дзуппі», – зауважив він.

Розповідаючи про внесок Католицької Церкви в США у допомогу українцям, що страждають від війни, архиєпископ Брольйо вказав на велику кількість гуманітарної допомоги, яку вони надсилають в Україну.

«Ми бачили, що наші брати і сестри у вірі дуже сильно постраждали від руйнувань, тому католики в США намагалися допомогти, як могли, і насамперед, – це молитва. Я брав участь щонайменше у двох моментах молитви за мир з українськими католиками в США тут, у базиліці Непорочного Зачаття, але знаю, що було багато інших молитовних ініціатив по всій території Сполучених Штатів. По-друге, була також величезна кількість надісланої гуманітарної допомоги в Україну.

Під час розмови з журналістом йшлося також про використання касетних боєприпасів. «На війні завжди існує небезпека, що невинні будуть поранені, або зазнають травм, або навіть можуть загинути майже на окраїнах воєнних дій, і цього, безумовно, завжди слід уникати», – підкреслив він.