Окупанти можуть підірвати православні храми на окупованій території для нової мобілізації

Окупанти можуть підірвати православні храми на окупованій території для нової мобілізації - фото 1
Є висока ймовірність, що декілька православних храмів Донецька та інших населених пунктів на окупованих рашистами територіях можуть бути заміновані та підірвані в час святкової ранкової Служби 7 січня, щоб зняти пропагандистські сюжети для внутрішньої російської аудиторії й таким чином ініціювати інформаційний привід для нової хвилі мобілізації.

Про це повідомили в InformNapalm з посиланням на два джерела, наближені до бойовиків “днр”. Інформація була отримана 4 та 5 січня, повідомляє ДФУ.

«Вважаємо, що публічна заява путіна щодо намірів оголосити “режим припинення вогню”, яка з’явилась у другій половині дня, може бути непрямим свідченням інформаційної підготовки до вказаного терористичного акту в дусі вже звичних для РФ операцій “під чужим прапором””, – зазначили в InformNapalm.

Як вказує одне з джерел, на місцях підриву храмів в сюжетах для пропаганди рашисти планують зняти уламки Хаймарс, привезені з інших місць вибухів.

Дослідники оприлюднили ці неповні дані з надією, що задум рашистів буде зірваний внаслідок розголосу.

Невідомо конкретні місця замінування, тому в InformNapalm закликали всіх мирних мешканців окупованих територій утриматись від відвідування храмів, щоб не стати жертвою російської кривавої провокації.

“Святкуйте Різдво вдома з рідними і оминайте місця скупчення людей”, – додали розслідувачі.