Спецслужби РФ готують провокації у Москві чи Санкт-Петербурзі, щоб потім затримати "мусульман з вибухівкою", - "Атеш"

05 травня, 13:03
Суспільство
Спецслужби РФ готують провокації у Москві чи Санкт-Петербурзі, щоб потім затримати "мусульман з вибухівкою", - "Атеш" - фото 1
За інформацією підпілля, спецслужби Росії можуть готувати провокації у Москві чи Санкт-Петербурзі. Метою провокацій є звинувачення Сил оборони України в організації та проведенні терактів на території Росії.

Про це попереджає військовий рух українців та кримських татар "Атеш", передає Еспресо.

Також партизани кажуть про планування росіянами проведення "антитерористичних заходів", під час яких можуть бути затримані мусульмани, у яких, можливо, будуть виявлені саморобні вибухові пристрої.

"Атеш" закликає всіх утриматися від відвідування людних місць.

Партизани наголосили, що диверсія може бути здійснена у найближчі 5 днів.

"Обирають між двома найбільшими містами Росії: Санкт-Петербург і Москва. Просимо всіх залишатися вдома та не відвідувати багатолюдні зібрання", - розповіли "Атеш".

7 травня в Андріївській залі Великого Кремлівського палацу має пройти інаугурація Путіна. Зазвичай вона починається о 12:00.

23 березня Путін виступив зі зверненням щодо теракту. За словами російського диктатора, Україна "готувала вікно", аби прийняти терористів, що влаштували теракт у Підмосков'ї.

Понад 50% російських громадян повірили в те, що відповідальність за теракт у підмосковному концертному залі "Крокус Сіті Хол" несе українська влада.