Окупанти у Маріуполі вбили прийомну доньку пастора Геннадія Мохненка

13 березня, 17:31
Суспільство
Окупанти у Маріуполі вбили прийомну доньку пастора Геннадія Мохненка - фото 1
Про жахіття, які рашисти творять у Маріуполі, про геноцид українців розповів пастор Геннадій Мохненко Радіо Марія. У цьому жахітті пастор втратив свою прийомну доньку.

"Окупанти вбили вже декілька тисяч мирних жителів Маріуполя. І це лише офіційна статистика, яка очевидно є далекою від реальності. Тому що...ніхто не рахував мою прийомну доньку, від якої нічого не залишилося! Вона була сиротою. А сьогодні мені повідомили, що сиротою залишився і її синочок. Таких не порахованих людей багато! Це - ГЕНОЦИД! Це не має жодного пояснення і виправдань.

Місто Маріуполь перетворене окупантами у справжнє пекло!У підвалі моєї церкви сидять сотні жінок і дітей! У них вже немає ані їжі, ані води, ані тепла… НІЧОГО!

Я вже давно збився з ліку, скільки триває ця війна.Вони (окупанти, - авт.) продовжують вбивати людей КОЖЕН день і кожну годину! Вони гатять з усього, що в них є! Мирні жителі не встигають розбирати завали!

Вчора родина одного мого прийомного сина вирвалася з Маріуполя. Вони проїжджали крізь гарячі блок-пости, де лежали трупи солдат. Потрапили під вогонь і дивом залишилися цілими!

І ще одна наша прийомна сім'я якимось дивом вирвалася, але вони жили не у самому Маріуполі, а в селищі, яке знаходиться поруч.У самому ж місті панує суцільне жахіття!Тривають бої, тримають оборону!

Я абсолютно переконаний, що Господь доб'є Україною всю оцю чекістську нечисть!
Я переконаний, що смерті наших хлопців, дівчат і моєї доньки цьому числі - не марні! Я впевнений, що ми прорвемося і побудуємо кращу країну для наших дітей та онуків", - розповів пастор Геннадій Мохненко.

Додамо, що Міська рада повідомила, що у Маріуполі в результаті російських авіанальотів загинули 2187 містян.

У міськраді повідомляють, що окупанти цілеспрямовано б’ють по житлових будинках, місцям скупчення людей, вщент руйнують дитячі лікарні та повністю знищують міську інфраструктуру.

У владі відзначають, що з неба йде найбільша загроза для 400 тисяч маріупольців, які зараз заблоковані у місті і закликають закрити небо або надати системи ППО.