Паломники йшли дев'ять днів, щоб побачити Папу Франциска в Південному Судані

03.02.2023, 13:10
Світові
Паломники йшли дев'ять днів, щоб побачити Папу Франциска в Південному Судані - фото 1
Паломники настільки сповнені рішучості побачити Папу Римського Франциска в Південному Судані, що дев’ять днів йшли, щоб дістатися до столиці, куди він здійснить довгоочікуваний візит.

Про це повідомляє УНН.

Шістдесят молодих прочан і духовних лідерів пройшли велику відстань, розмахуючи прапорами, співаючи гімни та проповідуючи єдність у країні, ураженій роками громадянської війни.

«Ми йдемо заради миру. Коли ми досягнемо Джуби, ми зустрінемо папу. Я дуже радий його побачити», - сказав один із паломників AFP.

Щоб уникнути гнітючої спеки сухого сезону, прочани щодня починали йти до світанку. Щовечора вони розбивали табір по дорозі. Коли відстань між зупинками була надто великою, транспортні засоби підтримки допомагали подолати відстань.

Папа Франциск прибуде у п’ятницю з триденним візитом до Південного Судану, вперше після того, як ця переважно християнська нація відокремилася від Судану, де більшість населення складають мусульмани.

Його історія з моменту здобуття незалежності була затьмарена п’ятьма роками етнічного кровопролиття, в результаті якого загинуло 380 000 людей, а значна частина молодої країни залишається в руїнах.

Багато хто сподівається, що Папа Франциск зможе відновити дух єдності та братерства, і жителі Південного Судану стікаються до Джуби, щоб почути його послання про примирення.