Пандемія серйозно вплинула на поширення Біблії у світі

25 вересня, 12:52
Світові
Пандемія серйозно вплинула на поширення Біблії у світі - фото 1
Згідно з нещодавнім звітом Об’єднаного біблійного товариства (UBS), у 2020 році пандемія коронавірусу дуже вплинула на поширення Біблії у всьому світі.

Про це повідомляє Слово про слово.

В оприлюдненій інформації повідомляється, що у 2020 році було розповсюджено лише 30 мільйонів повних Біблій, і це на чверть менше, ніж у 2019-му.

Хорст Шойренбранд, голова глобального відділення Німецького біблійного товариства сказав, що пандемія COVID-19 серйозно обмежила роботу багатьох біблійних товариств. Він також пояснив, що багато проектів і заходів довелося скасувати через обмеження доступу. Крім того, виробництво та постачання Біблій було тимчасово обмежено.

Згідно зі звітом у 2020 році, розповсюдження Нового Завіту та інших видань було значно скорочено також. Наприклад, у 2020 році було поширено лише 5 мільйонів Нових Заповітів проти 15 мільйонів у 2019 році.

Крім того, у цьому ж документі зазначено, що тираж Біблійних видань скоротився з 261 млн примірників у 2019 році до 155 млн примірників у перший рік пандемії. Загалом у 2020 році було розповсюджено 191 мільйон біблійних праць, що приблизно на 125 мільйонів менше, ніж за рік до пандемії.

Згідно з доповіддю, у перший рік пандемії цифрова версія Біблії представляла все більшу частку продажів і розповсюдження. У 2020 році 38 %, або більше ніж третина, буде завантажена в цифровому вигляді. У порівнянні з минулим роком, кількість Біблій, виданих комп’ютерам, планшетам та смартфонам, зросла більш ніж удвічі. Найчастіше Бразилія завантажує Біблію, після неї США, Мексика, Колумбія та Філіппіни.