• Головна
  • Новини
  • Папа Бенедикт ХVІ привітав новообраного Президента України...

Папа Бенедикт ХVІ привітав новообраного Президента України

25.02.2010, 18:04
Папа Бенедикт ХVІ привітав новообраного Президента України - фото 1
Папа Бенедикт побажав В. Януковичу, щоби покладений на нього відповідальний обов’язок бути верховним гарантом національної єдності увінчався успіхами, вельми важливими для життя країни.

Ben.jpgКИЇВ – Посланцем Папи на сьогоднішній церемонії інавгурації Президента України Віктора Януковича був Апостольський Нунцій в Україні, Архиєпископ Іван Юркович. В інавгурації взяли участь представники Церков та релігійних організацій України. За повідомленням Католицького медіа-центру, Римо-Католицьку Церкву на церемонії представив архиєпископом Митрополито Львівський Мечиславом Мокшицьким.

Папа Бенедикт ХVІ надіслав Президентові України Віктору Януковичу привітання наступного змісту:

«У момент, коли Ваша Високоповажність вступає на високу посаду Президента України, хотів би передати Вам мої вітання, висловлюючи при цьому побажання, щоби покладений на Вас відповідальний обов’язок бути верховним гарантом національної єдності увінчався успіхами, вельми важливими для життя країни. Надсилаючи Вам мої палкі побажання успішного служіння Народові України, який є мені дуже дорогим, закликаю на Вашу особу постійну Божу підтримку задля ефективної діяльності з просування справжніх громадянських і християнських цінностей. Радо долучаю до цих побажань запевнення у моїй молитві про те, аби на цю країну завжди сходило щедре небесне благословення».