• Головна
  • Новини
  • Папа Бенедикт XVI привітав у Ватикані нового Главу УГКЦ Патріарха Святослава...

Папа Бенедикт XVI привітав у Ватикані нового Главу УГКЦ Патріарха Святослава

30.03.2011, 13:30
Папа Бенедикт XVI привітав у Ватикані нового Главу УГКЦ Патріарха Святослава - фото 1
Папа запевнив нового Главу УГКЦ у своїй постійній молитві за український народ.

Benedykt_pope.jpg«З великою радістю вітаю сьогодні Блаженнішого Святослава (Шевчука), нового Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, разом з єпископами та вірними, які його супроводжують. Запевняю мою постійну молитву, щоб Пресвята Тройця уділяла повноту дарів, зберігаючи в мирі та злагоді любий український народ», – цими словами Папа Бенедикт XVI розпочав своє привітання для єрархії та вірних УГКЦ під час загальної аудієнції 30 березня 2011 р. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

Звертаючисть особисто до нового Глави УГКЦ, Папа Бенедикт сказав: «Ваше Блаженство, Господь покликав Вас до служіння та проводу цієї знатної Церкви, частини того народу, який понад тисячу років тому отримав Хрищення у Києві. Я впевнений, що Ви, просвітлені діянням Святого Духа, очолюватимете свою Церкву, провадячи її у вірі в Ісуса Христа згідно з власною традицією та духовністю, в сопричасті з Петровою Столицею, яка є видимим вузлом цієї єдності, задля якої численні сини і доньки не пошкодували навіть віддати своє життя. В ці хвилини з признанням згадую улюбленого брата Блаженнішого кардинала Любомира (Гузара), вислуженого Верховного Архиєпископа. За заступництвом Пречистої Діви Марії Богородиці молюся про Боже благословення для Вас, Ваших єпископів, священиків, ченців та черниць і всіх вірних».

Vatycan_audientsiya.jpgПісля закінчення загальної аудієнції Патріарх Святослав разом з єпископами особисто привіталися з Папою.

Разом з Главою УГКЦ у сьогоднішній загальній аудієнції взяли участь владики: Ігор Возьняк, ЧНІ, Архиєпископ Львівський, Лаврентій Гуцуляк, ЧСВВ, Митрополит Вінніпезький (Канада), Стефан Сорока, Митрополит Філадельфійський (США), Богдан Дзюрах, ЧНІ, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, Давид Мотюк, Єпарх Едмонтонський (Канада), Володимир Війтишин, Єпарх Івано-Франкіський, Кен Новаківський, Єпарх Нью-Вестмінстерський (Канада), Василій Семенюк, Єпарх Тернопільський. Разом з численними представниками чернечих спільнот були о. Василій Ковбич, Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата та с. Дженес Солюк, Головна Настоятелька Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, а також єпархіальні священики, семінаристи та кількасот мирян.