Папа Франциск: «Помолимося за українських дітей»

29 травня, 14:41
Світові
Папа Франциск: «Помолимося за українських дітей» - фото 1
Наприкінці загальної аудієнції 29 травня Папа Франциск сердечно привітав на площі Святого Петра тисячі паломників з усього світу.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Єпископ Рима нагадав, що у цей день відзначається літургійна пам'ять св. Папи Павла VI, «пастиря, що горів любов'ю до Христа, Церкви та всього людства»:

«Нехай ця річниця допоможе кожному відкрити для себе радість християнства і з новими силами творити цивілізацію любові. Прошу вас знайти час і прочитати послання Павла VI 'Evangelii nuntiandi', актуальне й донині».

Святіший Отець розповів про свою нещодавню зустріч із юними гостями, які прибули до Ватикан із виснаженої бойовими діями України:

«Днями я зустрічався з дітьми, які одержали опіки, втратили ноги під час війни: війна – це завжди жорстокість. Цим хлопчикам та дівчаткам доводиться наново вчитися ходити, керувати штучними кінцівками... Вони втратили свої посмішки. Дуже погано, дуже сумно, коли дитина втрачає посмішку. Помолимося за українських дітей! Не забуватимемо про багатостраждальні Палестину та Ізраїль: нехай припиниться війна! Не забуваймо про М'янму та багато інших країн, які перебувають у стані війни, що змушує дітей страждати. Вознесемо молитви Господу, щоб Він був близький до всіх і дарував благодать світу».