Папа Франциск прийняв делегацію Вселенського Патріархату

Папа Франциск прийняв делегацію Вселенського Патріархату - фото 1
Папа Франциск 30 червня прийняв на аудієнції делегацію Вселенського Патріархату на чолі з Архиєпископом Тельмінським Йовом.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Папа Франциск подякував делегації Константинопільського Патріархату за їхню присутність в Римі у день урочистості святих апостолів Петра і Павла.
«Ваша присутність на Євхаристійному Богослужінні стала для мене і для всіх причиною великої радості, бо вона наочно виявила близькість і братерську любов Константинопольської Церкви до Церкви Риму», – зазначив Святіший Отець.

Він наголосив на важливості екуменічної діяльності між двома Церквами.
Святіший Отець зазначив, що пошук єдності мж християнами є не лише внутрішнім церковним питанням, а важливою умовою для реалізації справжнього вселенського братерства, яке виявляється у справедливості та солідарності щодо всіх.

Святіший Отець вказав на роль Змішаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Католицькою Церквою та Православною Церквою, яка торує шлях до повного сопричастя, відновивши засідання свого Координаційного комітету після дворічної перерви внаслідок пандемії Covid-19.

«Не задовольняймося “церковною дипломатією”, щоби ввічливо залишатися при своїх ідеях, але разом ступаймо вперед як брати: молімося одні за одних, працюймо один з одним, підтримуймо один одного, дивлячись на Ісуса і його Євангеліє. Це шлях до того, щоб новизна Бога не ставала заручником поведінки старої людини (пор. Еф 4,22-24)», – заохотив Папа Франциск.