Папа Франциск розділив святковий обід з убогими й потребуючими

20.11.2023, 09:37
Світові
Папа Франциск розділив святковий обід з убогими й потребуючими - фото 1
Понад 1200 гостей – потребуючих і тих, хто їм допомагають – зібралися в залі Павла VI у Ватикані на обід з Папою Франциском, організований з нагоди Всесвітнього дня вбогих.

Про це пише Vatican News.

Учасники трапези вранці взяли участь у Святій Месі, яку Папа Франциск очолив у базиліці святого Петра у Ватикані. Серед них були також українські мігранти й біженці. Згодом усі вони зібралися навколо столів, прикрашених білими та жовтими квітами.

Перед початком обіду Папа уділив благословення, складаючи подяку Богові за «момент дружби, що зібрав усіх разом», за поживу і за тих, хто приготував почастунок. Обід, який вже став традиційним, приготувала

Дикастерія служіння милосердя. Цьогорічним жертводавцем стала мережа готелів «Hilton», яка запропонувала меню, придатне як для християн, так і для тих, хто з огляду на свою релігію дотримується визначених норм щодо харчування.

Перед тим, як попрощатися по завершенні трапези, Святіший Отець склав подяку всім тим, хто причинився до організації цього свята і тим, хто служив при столах. Особливу вдячність він висловив гостям, «які сформували прекрасний дух цього обіду».