Папа закликав не забувати про народи, які страждають від війни

28 лютого, 17:29
Світові
Папа закликав не забувати про народи, які страждають від війни - фото 1
Наприкінці загальної аудієнції в середу 28 лютого Папа Франциск звернувся до тисяч паломників, які зібралися в Залі Павла VI.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Понтифік нагадав, що 1 березня виповнюється 25 років з дня набрання чинності Конвенцією про заборону протипіхотних мін, які «продовжують ударяти по безневинних цивільних особах, особливо дітях, через багато років після закінчення військових дій».

«Я висловлюю духовну близькість численним жертвам цих підступних пристроїв, що нагадують про трагічну жорстокість воєн та ціну, яку змушене платити громадянське населення. У зв'язку з цим я дякую всім, хто допомагає постраждалим та розміновує території: ця праця – конкретна відповідь на загальний заклик бути миротворцями та піклуватися про братів і сестер».

Єпископ Рима закликав християн не забувати про народи, які страждають від війни в Україні, Палестині, Ізраїлі та багатьох інших країнах.

«Помолимося за жертв недавніх нападів на місця релігійного культу в Буркіна-Фасо та за народ Гаїті, де продовжують відбуватися злочини та викрадення людей озброєними угрупованнями», – сказав Святіший Отець.