Папа закликає приєднатися до Тижня молитов за єдність християн

18 січня, 09:11
Католики
Папа закликає приєднатися до Тижня молитов за єдність християн - фото 1
Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 січня 2021 р., Папа Франциск склав співчуття постраждалим від землетрусу на острові Сулавесі в Індонезії, а також згадав про жертви нещодавньої авіакатастрофи, що трапилася в цій країні, запросивши всіх до молитви та проказавши в їхньому наміренні «Радуйся, Маріє».

Про це повідомляє Vatican News.

Далі Святіший Отець звернув увагу на той факт, що в Італії цього дня відзначався вже 32-й з черги День поглиблення діалогу між католиками та євреями. «Радію з приводу цієї ініціативи, що триває вже понад 30 років, та складаю побажання, аби вона принесла щедрі плоди братерства та співпраці», – сказав він, звернувшись далі із заохоченням молитися за єдність християн:

«Завтра важливий день: починається Тиждень молитов за єдність християн. Цього року тема покликається на Ісусову пересторогу: “Перебувайте в моїй любові, принесете рясний плід”.
А в понеділок, 25 січня, завершимо його відправою вечірні в базиліці святого Павла за мурами разом з представниками інших Церков і церковних спільнот, присутніх у Римі. В ці дні молімося однозгідно, аби сповнилося прагнення Ісуса, щоб усі були одно: єдність, яка завжди вище від конфлікту».